Kontakt:

Aleš Bartusek

tel.: +48 692 010 290

e-mail:
apartamenty@onet.pl

Ośrodek Avalanche jest idealnym miejscem na firmowe imprezy

Wyposażenie szkoleniowe

Hotel Avalanche jest wyjątkowym połączeniem hotelu i centrum szkoleniowego z systemem siedmiu oddzielnych pomieszczeń szkoleniowych, dzięki którym można organizować tu wiele imprez jednocześnie. Sala konferencyjna.

Sala konferencyjna jest przygotowana przede wszystkim na imprezy firmowe i towarzyskie. Jej częścią jest taras dla palących, osobny bar i 2× WC, tak żeby nic nie musiało przerywać toku Waszego szkolenia czy innej imprezy. W części Sali, na poddaszu, przygotowano dla Państwa miejsce zwane Orlí hnízdo. Restauracja

Na parterze hotelu znajdziecie Państwo spokojną restaurację, w której warto zatrzymać się na chwile, żeby wypróbować delikatnych dań, które przygotować umieją nasi mistrzowie kuchni. Do restauracji należy także kominek i kącik dla dzieci, w którym zabawi się nawet największy urwis. W lecie można wykorzystać taras i posilić się pod gołym niebem. Dla zakwaterowanych gości oferujemy kilka opcji wyżywienia w formie obiadokolacji, pełnego wyżywienia czy wyboru z menu. Internet

Kolejną ofertą ponad standard, którą możemy Państwu przedstawić jest dostęp do Internetu w każdym pokoju. Do Państwa dyspozycji jest także fax, który znajduje się w recepcji hotelu.

Fitness

Dla tych, którzy chętnie pomęczą swoje ciało na urządzeniach wzmacniających przygotowaliśmy w centrum odnowy biologicznej prawdziwy raj, gdzie na pewno spełnią swój sen o doskonałych krzywiznach ciała.

Wewnętrzny basen

Goście hotelowi mają dostęp do całorocznego centrum odnowy biologicznej, którego częścią jest też wewnętrzny basen z przeciwprądem.

Sauna

Miłośnicy zdrowego stylu życia na pewno wykorzystają możliwość odwiedzenia sauny, która jest częścią hotelowego centrum odnowy biologicznej.

Minibar

Minibar pomaga miło spędzić czas wieczorem z szklaneczką dobrego drinku i zapomnieć o codziennych problemach.

Masaż

Ciało wymęczone przez sport wymaga specjalnej opieki. Tu można mu dogodzić odwiedzając gabinet masażu w centrum odnowy biologicznej. Zależy tylko od preferencji czy wybierzecie masaż sportowy czy relaksujący. Ksero

Podczas szkoleń organizowanych przez Państwo, mogą skorzystać z usług ksero. Kopiarka znajduje się w recepcji gdzie oczekuje na Państwa nasz chętny personel.

Areal Avalanche oferuje system siedmiu oddzielnych pomieszczeń szkoleniowych.