Kontakt:

Aleš Bartusek

tel.: +48 692 010 290

e-mail:
apartamenty@onet.pl

Weekend majowy pod Pradziadem oferta last minute

Zapraszamy na pierwszy weekend majowy do samego serca Jesioników. Apartamenty i ośrodek przyjazne dla rodzin z dziećmi. Oferujemy promocyjny pobyt na cztery dni (od piątku 29.4. do wtorku 2.5.).

Oferta cenowa last minute za cały pobyt:

  • pokój dla 2–3 osób - 350 PLN za całość (4 noce, max 3 osoby)
  • apartament rodzinny dla 4–6 osób - 600 PLN za całość (4 noce, max 6 osób)

Okazja!!!

Dodatkowo w ośrodku hotelowym Avalanche jest na dni 29.4. - 1.5. przewidziany dodatkowy, bardzo interesujący program związany z lataniem na balonach. W zeszłym roku na podobnym spotkaniu 'baloniarzy" zjechało na miejsce kilkanaście balonów i widoki jak z ziemi, tak i z balonów były niesamowite. Można sobie także wykupić lot takim balonem nad górami albo skorzystać tylko z możliwości wzniesienia się balonem na miejscu "na linie". 30.4. dodatkowy program dla dorosłych i dzieci. Załączam ulotkę.

Informacje:
Aleš Bartusek
+48 692 010 290
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

!!! Wielkanoc w czeskich górach !!!

Zapraszamy na Święta Wielkanocne w niedalekie czeskie góry. Wiosenna i świąteczna atmosfera wiosek w Jesionikach. Kwiaty w dolinach i śnieg na Pradziadzie.

Tanie promocyjne pobyty w nowym ośrodku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

!!! Majówka pod Pradziadem !!!

Zapraszamy na pierwszy weekend majowy do samego serca Jesioników. Apartamenty i ośrodek przyjazne dla rodzin z dziećmi. Oferujemy promocyjny pobyt na cztery dni (od piątku 29.4. do wtorku 2.5.). Oferta cenowa za cały pobyt:

  • pokój dla 2–3 osób .............­.............­.. 480PLN za całość
  • apartament rodzinny dla 4–6 osób..... 900PLN za całość

Chętnie podamy więcej szczegółów.