Kontakt:

Aleš Bartusek

tel.: +48 692 010 290

e-mail:
apartamenty@onet.pl

Wygodne noclegi w czarującym regionie pod samym Pradziadem

Nowo wybudowane apartamenty rodzinne Avalanche w Dolní Moravici oferują wygodne noclegi w uroczym regionie i to za rozsądne ceny. W bezpośredniej okolicy znajdują się najpiękniejsze miejsca gór Hrubý Jeseník. Malá Morávka jest oddalona o jedynie 3 km, a sławne uzdrowisko, Karlova Studánka oraz najwyższa góra Jesioników, Praděd 12 km.

Apartamenty są częścią hotelowego kompleksu Avalanche, który oferuje pełną gamę możliwości spędzania wolnego czasu. Odnajdziecie tu fitcentrum, tor do kręgli, kort tenisowy i bilard czy minigolf. Dzieci na pewno ucieszy kryty basen, trampolina czy plac zabaw. Oczywistością jest hotelowa restauracja, w której można spędzać wieczory równie dobrze jak w winnej piwniczce będącej dumą całego ośrodka.

Osobnym tematem jest, jedyna w szerszej okolicy, czteroosobowy wyciąg krzesełkowy, z pełnym zapleczem, służąca amatorom wszystkich sportów zimowych.

Wielką zaletą rodzinnych apartamentów Avalanche jest umiejscowienie w pięknym obszarze gór Hrubý Jeseník.

Charakterystyka apartamentów

Apartamenty Avalanche oferują kilka możliwości zakwaterowania w domkach wyposażonych w narciarnię i satelitarną TV z wieloma programami.

Pokój bez kuchni jest wyposażony 2 łóżkami oraz dostawką. Wygodzie gości służy TV SAT, łazienka (z wanną lub kabiną prysznicową do wyboru), WC, minibar i czajnik elektryczny.

Pokój z kuchnią jest przygotowany dla gości, którzy preferują dostęp do własnego zaplecza do przygotowywania jedzenia. Dlatego tu, oprócz dwóch łóżek i dostawki znajdziecie Państwo w pełni wyposażona kuchnię z zlewem, kuchenką, lodówką, mikrofalówką i czajnikiem elektrycznym. Oprócz tego, standardowo, TV SAT, łazienka i WC.

Rodzinny apartament łączy pomieszczenia i wygody obu poprzednich możliwości zakwaterowania. W dwóch pokojach z 4 łóżkami i 2 dostawkami goście znajdą 2×TV SAT, 2 łazienki, 2×WC, kuchnię z zlewem, kuchenką, lodówką, mikrofalówką i czajnikiem elektrycznym oraz minibar.

Wielką zaletą rodzinnych apartamentów Avalanche jest umiejscowienie w pięknym obszarze gór Hrubý Jeseník.

W pokoju bez kuchni można w prosty sposób rozdzielić podwójne łóżko i stworzyć dwa odrębne miejsca do spania.

Wszystkie pokoje w apartamentach wyposażone są w duże szafy i miejsca na przechowywanie rzeczy.

W każdym pokoju można wygodnie zrelaksować się przed telewizorem.

Łazienki są do dyspozycji jak z kabiną prysznicową tak i z wanną. Zależy tylko od wyboru gości.

Kuchnie są w pełni wyposażone lodówką, dwupolową kuchenką indukcyjną, mikrofalówką i czajnikiem elektrycznym.